REGULAMIN:


I. Postanowienia Ogólne
1. Firma jest zarejestrowana na dane:
Mega-SportWiesław Żuliński
ul.  Antoniuk Fabryczny 21
15-762 Białystok
Nip. 542-153-83-08 (nadany przez Urząd Miejski w Białymstoku)
REGON: 052196646 (nadany przez Główny Urząd Statystyczny w Warszawie)

II. Procedura Składania Zamówień
1. Zamówienia należy składać zgodnie z ogólnymi zasadami przechodząć przez kolejne etapy aż to finalizacji zamówienia.
2. W przypadku niepoprawnie wypełnionego formularza zamówienia lub braku pewności co do złożonego zamówienia możemy telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail potwierdzić zamówienie u Klienta.

III. Warunki Płatności i Dostawy
1. Podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT 23%) i są wyrażone w PLN.
2. Klient posiada prawo wyboru formy płatności: przedpłata na konto, wysyłka za pobraniem lub odbiór osobisty.
3. Koszty wysyłki (ponosi Klient oprócz opcji wysyłki gratis i odbioru osobistego) podane są zawsze  w cenniku.

IV. Realizacja Zamówienia
1. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji stanowi otrzymany formularz zamówienia.
2. Złożone zamówienia będą realizowane w terminie 1-3 dni roboczych (wyjątkiem jest urlop i inne zdarzenie losowe) od momentu złożenia zamówienia (wysyłki za pobraniem)  lub w przypadku przedpłaty na konto, pojawienia się wpłaty na naszym koncie firmowym.
3. Jeżeli w chwili złożenia zamówienia niektóre z oferowanych produktów nie będą dostępne, Klient zostanie o tym poinformowany za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie w takiej sytuacji Klientowi przysługuje prawo anulowania zamówienia.
4. Zakupione towary są dostarczane na adres wskazany w formularzu zamówienia, z wyłączeniem sytuacji, w których Klient skontaktuje się z nami i poda inny adres do wysyłki.

V. Dowody Zakupu
1. Do każdej przesyłki jest dołączany dowód zakupu - paragon.
2. Faktury VAT są wystawiane na życzenie Klienta. Chcąc otrzymać fakturę VAT należy potwierdzając zamówienie podać wszystkie niezbędne do jej wystawienia dane.

VI. Anulowane Zamówienia
1. Istnieje możliwość wycofania swojego zamówienia.
2. Aby anulować zamówienie należy wysłać e-mail na nasz adres, a w jego treści zawrzeć prośbę o anulowanie zamówienia.
3. Nie można anulować zamówienia, które zostało już wysłane.

VII. Wymiana
1. Istnieje możliwość wymiany towaru (o ile jest na stanie).
2. Należy powiadomić o tym sprzedawcę w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki a następnie odesłać (kolejne 14 dni).
3. Koszty przesyłki (w obie strony) są w tym wypadku ponoszone przez Klienta.
4. Odsyłany produkt nie może nosić żadnych śladów użytkowania. Towar nie może posiadać przybrudzonych podeszew, wyściółki i wkładek, przytartych znaków na wkładce, zagięć cholewki
5. Na konto przelać lub do przesyłki należy dołączyć kwotę pokrywającą koszt odesłania wymienionego produktu z powrotem do Klienta (według cennika na aukcji) oraz wypełniony formularz wymiany: pobierz formularz.
6. Jeżeli chcesz wymienić towar przed wysyłką proszę o kontakt mailowy na adres: outlet.oryginal@gmail.com
7. Adres do wysyłki:
Mega-Sport Wiesław Żuliński
ul.  Antoniuk Fabryczny 21
15-762 Białystok

VIII. Gwarancja/rękojmia
1. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty objęte są 24-miesięczną rękojmią.
2. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru.
3. Gwarancji nie podlegają uszkodzenia o charakterze mechanicznym (otarcie, rozerwanie skóry, naderwanie bądź zadrapanie, oderwanie ozdób, zamka, gumy itp.) oraz naturalne zużycie się towaru.
4. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, a Klient zostanie poinformowany o sposobie jej załatwienia e-mailem.
5. Przesyłka z reklamowanym towarem musi zawierać dowód zakupu towaru oraz wypełniony formularz reklamacji: pobierz formularz.
6. Przesyłki wysłane za pobraniem nie będą przyjmowane.
7. Przesłany towar to reklamacji powinien być czysty
8. Jeżeli chcesz złożyć reklamację przed wysyłką proszę o kontakt mailowy na adres: outlet.oryginal@gmail.com
9. Adres do wysyłki:
Mega-Sport Wiesław Żuliński
ul.  Antoniuk Fabryczny 21
15-762 Białystok

IX. Reklamacje (dotyczy wad ukrytych, pomyłki w wysyłce itp.)
1. W przypadku, gdy otrzymany towar posiada wady ukryte, lub nie jest zgodny z zamówieniem, należy go niezwłocznie odesłać (w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki)
2. Przesyłka zwrotna musi zawierać dowód zakupu towaru oraz wypełniony formularz reklamacji: pobierz formularz.
3. Koszty poniesione przez Klienta w związku z odesłaniem do nas reklamacji zostaną zwrócone w chwili otrzymania przesyłki i przyjęcia reklamacji.
4. Przesyłki wysłane za pobraniem nie będą przyjmowane.
5. Jeżeli chcesz złożyć reklamację przed wysyłką proszę o kontakt mailowy na adres: outlet.oryginal@gmail.com
6. Adres do wysyłki:
Mega-Sport Wiesław Żuliński
ul.  Antoniuk Fabryczny 21
15-762 Białystok


X. Zwroty
1. Z zakupionego towaru można zrezygnować bez podania przyczyny. Należy powiadomić o tym sprzedawcę w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki a następnie odesłać (kolejne 14 dni).
2. Zwracany produkt nie może być w jakikolwiek sposób zniszczony.Towar nie może posiadać przybrudzonych podeszew, wyściółki i wkładek, przytartych znaków na wkładce, zagięć cholewki
4. Towar należy odesłać na swój koszt. Przesyłki wysłane za pobraniem nie zostaną odebrane.
5. Do przesyłki ze zwracanym towarem należy dołączyć dowód zakupu towaru oraz wypełniony formularz zwrotu: pobierz formularz.
6. Kwota odpowiadająca wartości zwracanego świadczenia (cena towaru + najtańszy koszt wysyłki z cennika) zostanie przelana na wskazane konto.
7. Jeżeli chcesz zwrócić towar przed wysyłką proszę o kontakt mailowy na adres: outlet.oryginal@gmail.com
8. Adres do wysyłki:
Mega-Sport Wiesław Żuliński
ul.  Antoniuk Fabryczny 21
15-762 Białystok

XI. Ochrona danych osobowych

1. Dane osobowe Klienta są przetwarzane przez Sprzedawcę jako administratora danych osobowych.

2. Podanie danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne, ale niezbędne w celu założenia Konta, korzystania z określonych Usług Elektronicznych lub zawarcia Umowy Sprzedaży.

3. Sprzedawca stosuje odpowiednie środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych osobowych.

4. Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe mogą być poprawiane lub usuwane po zalogowaniu się na Konto lub w przypadku Klientów niezarejestrowanych, Klient może dokonać modyfikacji lub usunięcia swoich danych wysyłając odpowiednie żądanie do Sprzedawcy.

5. Dane osobowe Klienta mogą być przetwarzane w celu realizacji Umowy Sprzedaży, prawidłowej realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną oraz w celu bieżącego informowania Klienta o Produktach Sprzedawcy i świadczonych przez Sprzedawcę usługach.

Czytaj więcej ...

XII. Polityka prywatności

www.mega-sport.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.mega-sport.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Czytaj więcej ...

XIII. Spory

Użytkownik będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl , w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Użytkownik będący konsumentem ma również możliwość skorzystania z unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem internetowym: http://ec.europa.eu/consumers/odr/